O nas

Sprowadzamy z zagranicy auta używane, wysokiej klasy!

Nasza firma powstała w 2014 roku, z pasji do motoryzacji sprowadzamy dla was samochody z całej Europy , specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom wysokiej klasy aut używanych. Wybieramy pojazdy w najlepszym stanie , zawsze bezwypadkowe i bezkolizyjne w optymalnej cenie. Sprowadzanie aut z zagranicy to zadanie dla specjalistów – my się do takich zaliczamy. Stawiamy na najwyższą jakość – dlatego też wyróżniamy się na tle konkurencji. Wymagania Klienta są dla nas najważniejsze i przykładamy do nich szczególnie dużą wagę. Import samochodów na zamówienie przeprowadzamy według jasnych zasad, które omawiamy krok po kroku z Klientem. Posiadamy Licencje międzynarodową na przewóz towarów wpisaną i ważną w CEIDG (centralnej ewidencji działalności gospodarczej).

Nasza misja

Wszystkie procedury przeprowadzamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Klient nie jest fatygowany –wszystkie formalności możemy załatwić online włącznie z dostarczeniem samochodu pod DOM, posiadamy własną spedycje i transport więc nie jesteśmy ograniczeni terminami innych firm przewozowych więcej w zakładce Transport. Nasza specjalizacja to import aut z całej europy choć ostatnio skupiamy się głownie na rynku skandynawskim z racji tego że obywatele tych krajów bardzo szybko przechodzą na elektro mobilność, ale nie tylko. Szukamy wymarzonych modeli także w innych krajach – import samochodów ze Belgii, Francji, Austrii, Holandii i pozostałej części Europy nie stanowi dla nas problemu.

Jesteśmy ekspertami i trzymamy się najwyższych standardów

Sprowadzane auta są przez nas sprawdzane w każdym detalu. Klient nie jest pozostawiony sam sobie. Doskonale wiemy, że pomoc w sprawdzaniu aut jest bardzo ważna – w końcu samodzielna weryfikacja nie zawsze jest możliwa. Przez lata działalności wypracowaliśmy swoje skuteczne metody. Ufając nam, Klienci mają pewność, że inwestują w solidny model, wart swojej ceny.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie sprowadzania aut

Zapewniamy pełną obsługę finansową (leasing, kredyt), co jest niezwykle wygodne dla Klientów. Dzięki temu formalności leżące po Twojej stronie są ograniczone do minimum. Załatwianie kwestii finansowania wiąże się z masą procedur – decydując się na współpracę z nami, masz to z głowy. Leasing z UE staje się bardzo popularny – zdaj się w tej sprawie na nas!

Samochody są importowane od zweryfikowanych dostawców, sieci dilerskich.

Klienci mogą być spokojni o pochodzenie auta, historię i jego stan. Gwarantujemy, że sprowadzone pojazdy pochodzą z legalnych źródeł i mają jasną przeszłość. Nasza firma ręczy również za stan techniczny, czego dowodem jest 12-miesięczna gwarancja na auto, ale też na podzespoły techniczne.

Oferujemy pomoc w sprzedaży samochodów używanych.

Wszystkie modele są przez nas sprawdzone. Świadczymy usługę skup aut . Skupujemy sprawne samochody wszystkich marek na terenie całej Polski. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku!