Transport

Firma Duda-auto to nowoczesna firma transportowa stworzona przez prawdziwych pasjonatów, z czego jesteśmy niezwykle dumni.  Nasze początki sięgają 2014 roku, wówczas pokolenie doświadczonych ludzi wspólnie stworzyło coś niezwykłego w dziedzinie transportu i spedycji. Od tego czasu Duda-auto, z roku na rok prężnie się rozwija i realizuje postawione sobie cele. Obecnie jesteśmy solidnym partnerem biznesowym w zakresie spedycji i transportu krajowego, jak również międzynarodowego.

Usługi spedycyjne

„Stawiamy na solidność, niezawodność i zaufanie. Nasz flota transportowa to bogata oferta nowoczesnych i w pełni sprawnych samochodów.”

Misją Duda-Auto jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań w zakresie spedycji oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Posiadamy wykwalifikowany zespół, którego wieloletnia praktyka transportowa wraz z wiedzą dotyczącą logistyki stanowi fundament naszej firmy. Nasza flota składa się z nowoczesnych, zróżnicowanych pojazdów, gdzie większość z nich to samochody ciężarowe. Wierzymy bowiem w jakość, tylko ona gwarantuje niezawodność w transporcie.

Naszą ofertę transportowo-spedycyjną kierujemy do Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw, hurtowni oraz firm handlowych.

Duda-auto działa w oparciu o standardy europejskie. Przewozy organizowane są zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system GPS, co pozwala skutecznie monitorować ładunek. Każda usługa transportowa jest planowana i koordynowana zgodnie z życzeniem Klienta. Zaufaj specjalistom, to gwarancja sukcesu.

Nasza flota

Nasza flota składa się ze zróżnicowanych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy bardziej elastyczni i skuteczni. Przede wszystkim wykonujemy transport samochodami 24 tonowymi. Przeważają zestawy ciągników MAN TGX z naczepami KRONE Mega o ładowności 25 ton (wysoka jakość i bezawaryjność). Średni wiek naszych samochodów to 3 lata. Każdy z naszych pojazdów posiada licencje uprawniające do wykonywania transportu zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Przewozy organizowane są zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system GPS. To pozwala nam na większą kontrolę powierzonych nam ładunków i dokładniejszą informację o drodze przesyłki. Posiadamy własny warsztat, w którym dokonywane są przeglądy każdorazowo po powrocie pojazdów oraz ewentualne naprawy.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Firma Duda Transport&Logistics posiada w ofercie usługi spedycyjne, które świadczymy na skalę krajową i międzynarodową.

Zapewniamy pełne wsparcie naszym Klientom: dopełniamy wszelkich formalności oraz aktywne monitorujemy przejazd towaru aż do momentu wyładunku. W ramach spedycji realizujemy załadunki całopojazdowe jak również częściowe. Dopasowujemy rodzaj zabudowy transportowej do rodzaju przewożonego towaru oraz wytycznych Klienta. Nasi spedytorzy to kadra wykwalifikowanych specjalistów – to oni tworzą jakość usług spedycyjnych. Ludzie Ci doskonale znają realia organizowania przewozów oraz techniki skutecznego zarządzania taborem.Firma Duda Transport&Logistics to gwarancja współpracy z elastyczną, gotową na wyzwania firmą spedycyjną, która sprawnie przeprowadzi każdy transport.